Szybka realizacja nagrania, świetny głos i bardzo miły kontakt. Wspólnie realizowane projekty zakończyły się sukcesem. Liczymy na dalszą współpracę.

 

Maciej Jabłoński to nie tylko doskonały i rzetelny lektor dysponujący solidnym warsztatem, kreatywną wyobraźnią i "empatią "w czytaniu tekstów o różnej tematyce. To przede wszystkim człowiek z którym chce się pracować i czerpie się z tej pracy satysfakcję.


Maciej Jabłoński - najbardziej optymistyczny głos świata. To nasz oficjalny lektor Multimedia Happy End Festiwalu Filmów Optymistycznych w Częstochowie.


Maciej Jabłoński ma wszystkie najważniejsze cechy świetnego trenera głosu. Ogromna wiedza i praktyka. Indywidualne podejście do każdego ucznia. Potrafi znakomicie wytłumaczyć każdy problem i każde ćwiczenie. Pracujące z nim osoby robią błyskawiczne postępy. Gorąco polecamy.

 

 

Maciej niezwykle profesjonalnie i jednocześnie swobodnie prowadził zajęcia, przeplatał  teoretyczną wiedzę dając nam możliwość wykorzystania jej od razu w ćwiczeniach. Jego uwagi do każdego z nas były w punkt, rady niezwykle trafne i życiowe. Poza tym do każdego z nas podchodził indywidualnie, a to jest nie do przecenienia i za to mu bardzo dziękuję!

 

AGATA - UCZESTNICZKA WARSZTATÓW LEKTORSKICH

 

 

Polecam warsztaty lektorskie z Maciejem Jabłońskim. Zauważysz, a właściwie usłyszysz jak in plus zmienia się Twój głos. Otrzymasz indywidualnie dobrany zestaw ćwiczeń, który pozwoli Ci rozwijać lektorski warsztat.  Maciej to również wspaniały pedagog.  Podczas warsztatów będziesz otrzymywał na bieżąco cenne wskazówki. Cieszę się, że danie mi było uczestniczyć w tym szkoleniu.

 

MARCIN - UCZESTNIK WARSZTATÓW LEKTORSKICH